Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


background

Ztrácíte se v záplavě informací z finančního světa a chtěli byste vědět více o tom, jak správně a efektivně plánovat svůj finanční život,  řídit svůj rozpočet, jak správně zajistit sebe a své blízké, ochránit svůj majetek, jak nejlépe zhodnocovat svoje úspory ?

Máme pro vás řešení, které vám pomůže získat kontrolu nad vašimi financemi a naučí vás, jak s nimi pracovat.

JAK  ?

Prostřednicvím inovativního vzdělávacího semináře FINANČNÍ GRAMOTNOST, který vás provede světem financí krok za krokem. Během našeho semináře se mimo jiné naučíte:

1. Jak správně zacházet se svými financemi
2. Jak se vyznat v základních oblastech finančního trhu
3. Jak plánovat svůj finanční život
4. Jak se vyhnout dluhům a finančním pastem

Na semináři se dále budeme zabývat důležitými aspekty spojenými s osobním zajištěním, ochranou majetku, úvěry, spořením a investicemi. Zjistíte, že tyto znalosti jsou neocenitelné a  pomohou vám dosáhnout finanční stability.

Seminář je otevřený pro všechny, kteří chtějí zlepšit své finanční dovednosti a získat více informací o tom, jak správně hospodařit s penězi.

Vzdělávací semináře pořádáme v naší kanceláři na ul. Koperníkové č. 1156 v Třinci. Po dohodě však můžeme přijet kamkoli za Vámi. Pro zachování interakce máme na semináři vždy max. 8 účastníků.

Cena semináře je 250,- Kč/osoba

Na seminář navazuje možnost vyzkoušet si své finanční dovednosti  ve hře FINANČNÍ SVOBODA – více na https://finwinservis.cz/financni-svoboda

Těšíme se na setkání s vámi na semináři finanční gramotnosti!  Pro více informací nás kontaktujte níže.

 


 

SEMINÁŘ