O nás


Martin STRYJA

Do světa financí jsem vstoupil v roce 2011 jako poradce multilevelové společnosti. Brzy jsem však pochopil, že tudy mé další kroky nepovedou, a vydal se vlastní cestou. Přes jednu malou poradenskou společnost, ve které jsem nasbíral spoustu zkušeností, jsem v roce 2016 dospěl k založení vlastní společnosti FINWIN servis.

Smyslem mé práce je pomáhat klientům efektivně a smysluplně řídit své finance, chránit a zhodnocovat majetek, a poskytovat skutečnou osobní finanční péči se zaměřením na finanční plánování, investice a servisní poradenství. Sázím přitom na budování dlouhodobých vztahů, vzájemnou důvěru a kvalitní spolupráci. 

Martin ŠTEGLÍK

stejně jako můj kolega jsem se do prostředí finančního poradenství poprvé podíval v roce 2015 přes multilevelovou společnost. Tam jsem již po krátké době zjistil, že nesdílím jejich filozofii, a tudíž jsem po necelém půlroce spolupráci rozvázal. V té době jsem se setkal s Martinem, poznal jiný pohled a přítup k financím, který je mi blízký a kterému věřím. 

 

Finanční služby propagované a nabízené na tomto webu poskytuje společnost FINWIN servis s.r.o. a zde uvedení poradci jako fyzické osoby, kteří jsou v oblasti:

  • pojištění registrovaní podle zákona č. 38/2004 Sb. jako podřízení pojišťovací zprostředkovatelé pojišťovacího agenta,
  • investic a doplňkového penzijního spoření podle zákona č. 256/2004 Sb. jako vázaní zástupci investičního zprostředkovatele,
  • spotřebitelských úvěrů podle zákona č. 257/2016 Sb. jako vázaní zástupci samostatného zprostředkovatele spotřebitelského úvěru,

společnosti SAB servis s.r.o., IČO: 24704008, se sídlem Praha 1 - Nové Město, Jungmannova 748/30, PSČ 11000. Tuto skutečnost je možné ověřit v Seznamu regulovaných a registrovaných subjektů finančního trhu České národní banky na http://www.cnb.cz/cnb/jerrs, kde také najdete aktuální podrobnosti o registraci a jejím rozsahu.

11
let zkušeností v oboru
100+
stálých klientů
900+
zprostředkování finančních produktů
tým FINWIN servis

Proč právě s námi ?


Osobní finanční péče


Komplexní finanční péče šitá klientovi na míru

Servisní poradenství


Budujeme dlouhodobé vztahy na základě vzájemné důvěry a jistoty

Finanční plánování


Společně nastavíme cíle a hledáme cestu k jejich dosažení

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Stáhněte si zdarma

Pět užitečných tipů pro vaši peněženku

zpracováním osobních údajů